Дитячий фотограф в Харкові

Ми завжди мріяли створювати те, що буде змушувати дихання сповільнюватися, викликати радість і сльози. Після нашого власного весілля в 2015 році, світ буквально перевернувся, і нам знадобилося ще декілька років, щоб набратися сміливості та взятися за камеру. Фотографія виявилася сильним інструментом для здійснення нашої мети.

Ми не хочемо фотографувати те, як ви виглядаєте, нам важливо показати, яка ви людина. Розкрити вас і показати внутрішню красу – наше завдання. Ми прагнемо відобразити весільну історію для спадщини вашої родини. Як фотографи, ми не перестаємо дивуватися довірі, яку нам дарують, розкриваючи душу і дозволяючи заглянути всередину. Це безцінне.

При сімейній або індивідуальній зйомці нам подобається демонструвати людям їх власну красу. Ми обіцяємо прикладати всі зусилля, щоб дарувати вам гарні фотографії та гарний настрій. З нетерпіння чекаємо зустрічі!

Ми готові знімати весілля, сім’ю або портрет в будь-якій частині світу.
Тетяна і Віталій

Наше портфоліо

Ціни на послуги сімейного фотографа

Family Light

800 ₴

Час зйомки 1 година

2 Фотографа

Кількість фотографій 80-100

Авторська обробка

Ретуш 10 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Family Standart

1600 ₴

Час зйомки 2 години

2 Фотографа

Кількість фотографій 160-200

Авторська обробка

Ретуш 20 фото

Передача через файлообмінник

Термін здачі 1 місяць

Family Premium

22 00 ₴

Час зйомки 3 годин

2 Фотографа

Кількість фотографій 250-300

Авторська обробка

Ретуш 30 фото

Передача через файлообмінник

Термін здачі 1 місяць

Додаткова інформація

  • Додаткова 1 година сімейної зйомки – 800 грн.
  • Додаткова 1 година весільної зйомки — 1000 грн.
  • Доплата за конфіденційність + 30% від вартості пакета (обговорюється заздалегідь).
  • Передоплата при бронюванні дати – 20% до обраного пакета.
  • Прискорити виконання ретуші до 10 календарних днів + 20% вартості пакета.
  • Додаткова ретуш фотографій – 50 грн/шт.
  • Можливий виїзд в інші міста обговорюється індивідуально з замовником.

Для бронювання дати фотосесії зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом або заповніть “Форму зворотного зв’язку”, яка знаходиться праворуч.

Наші контакти

Instagram: @foto_its_my_jam
Телефон: +380506866275
Email: mail@lin.com.ua

Сім’я і діти – найдорожче в житті кожної людини, тому знімків з ними ніколи не буває мало. Якщо хочете створити сімейний фотоальбом з якісних і красивих фото, звертайтеся до професіоналів своєї справи. Вони допоможуть перетворити звичайні кадри в шедевральні картини, на які із захопленням дивитимуться всі близькі.

Навіщо потрібен сімейний фотограф

Сімейна фотосесія – відмінний варіант відобразити свою сім’ю в різні роки і створити альбом, який із задоволенням переглядатимуть наступні покоління. Тому фотограф в Харкові і по всій Україні – персона досить затребувана. Він на професійному рівні проектує композицію кожного фото, підбирає вдалі ракурси персонажів, ретушує кінцевий результат і додає бажані ефекти.

Сама фотосесія може проводитися на вулиці або в студії. У першому випадку Харків радує різноманітністю мальовничих місць: парк Горького – улюблене місце сімейного відпочинку, дзеркальний струмінь з фонтанами, садиба в Шарівці, дендропарк ім. Докучаєва, музей юдж і дитяча залізниця, «Готель 19» з ніжним ретро-інтер’єром і ще десяток красивих харківських локацій. Відносно студій вибір досить великий: в центрі і навіть спальних районах ви можете знайти стилізовані студії, в яких можливо створити композиційні знімки або просто гарні фото в приємному інтер’єрі.

Дитячий фотограф в Харкові

Дитяча фотосесія – досить відповідальна і серйозна процедура, успішний підсумок якої може забезпечити тільки професійний фотограф.

По-перше, чим менше дитина, тим серйозніше потрібно поставитися до облаштування фотозоні. Дитині має бути комфортно в кімнаті, як мінімум, потрібно підібрати інтер’єр у світлих тонах. Також не можна фотографувати немовлят зі спалахом, тому необхідний хороший природне світло і правильний об’єктив.

По-друге, необхідно налаштувати сприятливу атмосферу для малюка і батьків, донести концепцію фото, розставити всіх по правильних місцях або підказати вдалі пози.

Також важливо зловити дитячі емоції: щирий сміх, посмішку, забавне виразу обличчя і інші милі моменти. При цьому потрібно контролювати позиції батьків, щоб фото вийшло гармонійним і композиційно правильним.

Справитися з усіма завданнями зможе фотограф в Харкові або іншому місті України. Він підійде до фотосесії з усією відповідальністю і зробить дійсно пам’ятні знімки.

© 2019 LIN.COM.UA