Весільний фотограф в Харкові

Ми завжди мріяли створювати те, що буде змушувати дихання сповільнюватися, викликати радість і сльози. Після нашого власного весілля в 2015 році, світ буквально перевернувся, і нам знадобилося ще декілька років, щоб набратися сміливості та взятися за камеру. Фотографія виявилася сильним інструментом для здійснення нашої мети.

Ми не хочемо фотографувати те, як ви виглядаєте, нам важливо показати, яка ви людина. Розкрити вас і показати внутрішню красу – наше завдання. Ми прагнемо відобразити весільну історію для спадщини вашої родини. Як фотографи, ми не перестаємо дивуватися довірі, яку нам дарують, розкриваючи душу і дозволяючи заглянути всередину. Це безцінне.

При сімейній або індивідуальній зйомці нам подобається демонструвати людям їх власну красу. Ми обіцяємо прикладати всі зусилля, щоб дарувати вам гарні фотографії та гарний настрій. З нетерпіння чекаємо зустрічі!

Ми готові знімати весілля, сім’ю або портрет в будь-якій частині світу.
Тетяна і Віталій

Наше портфоліо

Ціни на послуги весільного фотографа в Харкові

Light

5 000 ₴

Час зйомки 4 годин

2 Фотографа

Кількість фотографій 250-300

Авторська обробка

Ретуш 20 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Standart

8 000 ₴

Час зйомки 8 годин

2 Фотографа

Кількість фотографій 600-700

Авторська обробка

Ретуш 30 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Premium

12 000 ₴

Час зйомки 12 годин

2 Фотографа

Кількість фотографій 800-1000

Авторська обробка

Ретуш 40 фото

Передача через файлообмінник

Термін обробки 1 місяць

Додаткова інформація

 • Додаткова 1 година зйомки — 1000 грн.
 • Доплата за конфіденційність + 30% від вартості пакета (обговорюється заздалегідь).
 • Передоплата при бронюванні дати – 20% до обраного пакета.
 • Прискорити виконання ретуші до 10 календарних днів + 20% вартості пакета.
 • Додаткова ретуш фотографій – 50 грн/шт.
 • Можливий виїзд в інші міста обговорюється індивідуально з замовником.

Для бронювання дати фотосесії зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом або заповніть “Форму зворотного зв’язку”, яка знаходиться праворуч.

Наші контакти

Instagram: @foto_its_my_jam
Телефон: +380506866275
Email: mail@lin.com.ua

Харків – колоритний і досить різнобічний українське місто, яке приваблює різноманітністю своєї архітектури і оригінальними місцями. Тут цікаво фотографуватися на тлі сучасних вулиць, яскравих графіті, старовинних будівель і модерних будівель. Тому послуги фотографа популярні як серед гостей міста, так і місцевих жителів.

Весільний фотограф в Харкові

Харків – молодіжна та студентська столиця, тому весілля тут проходять буквально кожен день. Місто прекрасно підходить для проведення урочистої події: тут гарний ЗАГС, затишні вулиці і десятки цікавих локацій для весільної фотосесії. А ось на тлі яких пам’яток вас може красиво відобразити фотограф на весілля:

 • Римо-католицький костел – незалежно від вірування цей костел відкритий для ефектних фотосесій. Якщо не вийде потрапити всередину будівлі, можна зробити пару знімків на його тлі – виглядає також велично і цікаво;
 • органний зал Успенського собору – локація платна, але безперечно варто місця в сімейному альбомі. Інтер’єр виконаний в кращих європейських традиціях, а колоритності йому додає величезний орган;
 • дворик Готелю 19 – старовинний особняк, що виглядає як шматочок європейської або петербурзької архітектури. Фото виходять яскравими за рахунок червоних стін і цікавих архітектурних рішень. Також можна зробити кілька знімків всередині – там привабливий ретро-інтер’єр;
 • музей Південної залізниці – відмінне місце для весільної фотосесії в стилі стімпанк з характерним антуражем і екстер’єром;
 • парк Горького – визнане харків’янами найкраще місце для усіляких фотосесій. Його територія величезна, а кількість фотогенічних місць просто зашкалює;
 • старовинна садиба Шарівка до цього замком – локація для масштабних фотосесій.

Також до традиційних місцях для весільних фото ставляться Дзеркальний струмінь – символ міста, Нетеченська набережна поруч з нею, головна Харківська набережна з красивим підвісним мостом, Саржин Яр з облагородженим ландшафтом, дендропарк ім. Докучаєва.

Професійний фотограф: перевага в порівнянні з самостійною зйомкою

Відкриваючи для себе нове місто або вивчаючи рідну Харків ми завжди хочемо відобразити цікаві місця на фото. Але брак досвіду або поганий об’єктив можуть зробити знімки не досить якісними і красивими. З професійним фотографом така ймовірність виключена, адже майстерність і відповідне технічне оснащення в сумі дають шикарні кадри, які хочеться показати всім друзям і близьким. Тому, фотограф в Харкові – ідеальне рішення для фіксації вас на тлі міста з десятками пам’яток. До того ж, якщо фахівець – місцевий, він знає багато цікавих і маловідомих локацій, де можна зробити хорошу фотосесію.

Сама фотосесія може бути в будь-якому стилі: весільна, love story, прогулянкова, сімейна або тематична. Повірте, колорит, архітектура і пам’ятні місця першої столиці дають для цього масу можливостей і відповідних локацій!

© 2019 LIN.COM.UA